+48 61 437 78 85
MENU
Home > Bydło > Energia
Rozwiązania
- Dla Lekarzy Weterynarii
- Drób
- Hodowla przydomowa
- Konie
- Trzoda chlewna

Energia

Zwiększenie energii u bydła

Niedobór energii może wpływać na pogorszenie stanu zdrowia krowy i parametrów produkcyjnych. W naszej ofercie znajdują się produkty dostarczające dodatkową energię oraz mieszankę ziołową wątrobową. Dzięki zbilansowanemu połączeniu zapewniamy kompleksowe wsparcie w okresie problemów metabolicznych tj. ketoza.

Niedobór energii u krów – jak sobie radzić z tym problemem?

Obniżona energia najczęściej występuje o krów będących w okresie poporodowych oraz w pierwszej fazie laktacji. Aby wesprzeć zwierzęta w tym czasie, konieczne jest wzbogacenie ich diety o dodatkowe, wartościowe składniki. W tej kategorii oferujemy preparaty mające za zadanie zwiększenie energii oraz regulację przemian energetycznych. Nasze produkty znajdują również zastosowanie w celu zapobiegania oraz wsparcia w leczeniu ketozy.

Warto pamiętać, że odpowiednio zbilansowana dieta zwierząt to klucz do osiągnięcia sukcesów w swojej hodowli! Zadbane zwierzęta rzadziej zapadają na choroby i są bardziej produktywne. Zapewniamy kompleksową ofertę specjalistycznych środków, które wyróżniają się szerokim spektrum działania. Z nasz fachową pomocą, możesz zapewnić swojej hodowli najlepsze żywienie i w ten sposób zadbać o jej kondycję zdrowotną.

Brak apetytu u krowy

Kolejnym problemem jest brak apetytu u krowy. Ten objaw może wskazywać na chorobę, jednak może być spowodowany po prostu nieodpowiednią dietą. W przypadku obniżonego apetytu, warto podawać zwierzęciu preparaty bazujące na skoncentrowanych, naturalnych składnikach. Nasze zaawansowane preparaty charakteryzują się wysoką zawartością witamin i innych składników odżywczych, dzięki czemu skutecznie uzupełniają deficyt energii, a dodatkowo zwiększają apetyt.

Profesjonalne preparaty na niedobór energii u bydła

Funkcjonując w branży paszowej już od 25 lat, zgromadziliśmy solidne zasoby wiedzy na temat najlepszego, zbilansowanego sposobu żywienia zwierząt hodowlanych. Wiemy, że oparta na naturalnych i bogatych w wartości odżywcze składnikach dieta w znacznej mierze wpływa na zdrowie oraz produktywność zwierząt. To dlatego nasze innowacyjne produkty bazują na naturalnych, skoncentrowanych ekstraktach roślinnych, które pomagają uzyskać optymalny balans energetyczny a także wspierają przy niedoborze energii oraz przy utracie apetytu. Dzięki starannie opracowanym formułom, nasze preparaty charakteryzują się szerokim zakresem działania oraz wysoką skutecznością. Siła naturalnych składników w połączeniu z zaawansowanymi, nowoczesnymi technologiami pozwała nam tworzyć niezawodne produkty, które są doceniane wśród licznych hodowców bydła.

Aktywna energia dla żwacza. Produkt energetyczny o wys...
Rozwiązanie na: Niedobory energetyczne. Problemy wątrobowe. Niskie wykorzystanie paszy.
Zdrowa wątroba Bogata mieszanka wodnych ekstraktów zi...
Rozwiązanie na: Niedobory energetyczne. Zaburzenia wątroby w okresie okołoporodowym. Schorzenia metaboliczne i produkcyjne.
Chroniona energia + wątroba Mieszanka energetyczno-zio...
Rozwiązanie na: Niedobory energetyczne. Utrata apetytu. Problemy z funkcjonowaniem wątroby. Niska produkcja mleka.
Płynne złoto z witaminami Mieszanka energetyczna przezn...
Rozwiązanie na: ketoza, problemy metaboliczne, braki energetyczne, pierwszy okres laktacji
Mieszanka regeneracyjna poporodowa Naturalny produkt do s...
Rozwiązanie na: Bezpośrednio po porodzie dla redukcji stresu porodowego.
Zdrowa wątroba kluczem do zysków Bogata mieszanka wod...
Rozwiązanie na: Niedobory energetyczne. Zaburzenia wątroby w okresie okołoporodowym. Schorzenia metaboliczne i produkcyjne.
Stop Ketozie Produkt przeznaczony dla krów mlecznych do ...
Rozwiązanie na: ketoza, stany hipoglikemii i wychudzenie, niedobory energetyczne, utratę apetytu, zatrucia na tle paszowym.
Biologiczny bufor Linia produktów VILOFARM to innowacy...
Rozwiązanie na: Problemy trawienne Zaburzenia metaboliczne, tj. kwasica i ketoza Stabilizacja pH żwacza Niskie pobranie paszy Zmniejszenie produkcji amoniaku i metanu
Zwiększa mleczność Linia produktów VILOFARM to inno...
Rozwiązanie na: Zwiększenie produkcji mleka =+ jedna laktacja! Profilaktyka i wsparcie w ketozie i kwasicy. Profilaktyka rozrodu. Profilaktyka mastitis.
Niwelowanie mikotoksyn Linia produktów VILOFARM to inn...
Rozwiązanie na: Zabezpieczenie paszy Niskiej jakości pasza i kiszonka Zapobieganie immunosupresji wywołanej przez mikotoksyny Utrzymanie wysokich parametrów produkcyjnych
FARMWET
LINIA VET
Opracowana dla lekarzy weterynarii.
POKAŻ PRODUKTY
PARTNERZY
CERTYFIKATY
© Farmwet. Wszystkie prawa zastrzeżone.