+48 61 437 78 85
MENU
Home > Drób > Start piskląt

Start piskląt

Preparaty dla piskląt na start

Dobry start w życie oraz wzrastanie w siłę to coś o czym marzyć może przedstawiciel chyba każdego gatunku. Tak samo jest zapewne z kurczętami. Pomijając jednak dywagacje na temat potencjalnych marzeń młodego drobiu przejdźmy do znacznie bardziej przyziemnych kwestii. Otóż każdy współczesny hodowca drobiu dobrze wie jak istotny jest stosunkowo szybki, ale jednocześnie zdrowy i harmonijny wzrost kurcząt aby osiągnąć ostatecznie pożądane benefity. Konkurencja jest duża. Tymczasem wymagania konsumentów, pragnących drobiu oraz jajek zdrowych i pozbawionych sztucznych dodatków – rosną. Jakie zatem preparaty dla kurcząt na start wybrać, aby sprostać tym i innym wymaganiom coraz bardziej kapryśnego rynku? Z naturalnymi, opartymi na ziołowych recepturach preparatami prosto od farmwet.pl staje się to odpowiednio prostsze!

Na Wielkanoc i nie tylko

Aby młodziutkie kurczęta wyglądały zdrowo i malowniczo niczym z motywów na wielkanocnych pocztówkach i dekoracjach trzeba włożyć nieco wysiłku. Wie o tym doskonale każdy kto małe kurczaczki nie tylko widział na zdjęciach, ale także sam hodował. Najlepiej zaś wiedzą o tym hodowcy drobiu na masową skalę. Wystarczy drobne osłabienie lub infekcja aby maleńkie kurczęta zaczęły padać niczym przysłowiowe muchy. Takie pisklęta są bardzo wrażliwe na najdrobniejsze zmiany w otoczeniu. Bez względu na to, czy chodzi o czynniki atmosferyczne czy zmiany w diecie. Ta cecha działa jednak na szczęście w obie strony, mianowicie: młode ptasie organizmy równie chętnie i skutecznie przyswajają korzystne dla nich składniki z pożywienia.

Naturalna siła oregano Naturalny olejek oregano z Origan...
Rozwiązanie na: zaburzenia przewodu pokarmowego, regulacja mikroflory przewodu pokarmowego, obniżone wyniki produkcyjne
Regulator mikroflory jelit/ BIOTIC LINE Prawidłowa int...
Rozwiązanie na: zabezpieczenie hodowli, enteritis, regulację mikroflory,bakterie gram -, mokrą ściółkę
Podniesienie zdolności adaptacyjnych i odporności Eks...
Rozwiązanie na: Upadki piskląt. Słaba reakcja na szczepienia. Infekcje bakteryjne i wirusowe. Słabe wyniki wylęgowości i zapłodnienia w stadach reprodukcyjnych.
Zestaw ekstraktów ziołowych, które skutecznie blokują me...
Rozwiązanie na: Pierwsze 5 -10 dni życia. Okres szczepień ochronnych. Stres termiczny. Stres transportowego. Stres produkcyjny. Spadek nieśności.
Mieszanka stabilizująca mikroflorę przewodu pokarmowego or...
Rozwiązanie na: Małe przyrosty ciała. Problemy z funkcjonowaniem wątroby. Wzrost patogenów jelitowych.
FARMWET
LINIA VET
Opracowana dla lekarzy weterynarii.
POKAŻ PRODUKTY
PARTNERZY
CERTYFIKATY
© Farmwet. Wszystkie prawa zastrzeżone.